تم آیفون برای واتساپ جی بی

Posted on

تم آیفون برای واتساپ جی بی. واتساپ اصلی را نصب کنید. تست برنامه واتس اپ پلاس برای آیفون.

آموزش نصب واتساپ جدید جی بی رسانه کلیک
آموزش نصب واتساپ جدید جی بی رسانه کلیک from click.ir

همانگونه که می‌دانید جی بی واتساپ نسخه غیر رسمی و اصلاح شده از واتساپ اصلی برای کامپیوتر یا لپ تاپ است. دانلود آپدیت جدید واتساپ پلاس با تم آیفون. پس در صورتی که به دنبال تجربه ای بهتر و کاربردی تر از برنامه رسمی whatsapp هستید، بهتر است که جی بی واتساپ را نیز بر روی گوشی خود داشته باشید و ما را تا پایان این گفتار یعنی آموزش کار با جی بی واتساپ همراهی کنید.

دانلود آپدیت جدید واتساپ پلاس با تم آیفون.

واتس اپ جی بی پرو جدید اضافه شد 2.2.1399. چگونه از جی بی واتساپ به واتساپ اصلی بدون حذف شدن فایل ها و چت ها برگردیم؟. جی بی واتساپ 2019 به شما امکان شخصی سازی ظاهر برنامه و ساخت پوسته دلخواه یا انتخاب آن از میان تعداد زیادی پوسته پیش فرض را می‌دهد؛ همچنین شما می‌توانید آیکون برنامه را نیز تغییر دهید.

دارای تم های زیادی می باشد که کارب با توجه به علاقه خود میتواند از میان تم های زیادی تم مورد نظر خود را دانلود و در برنامه فعال کند قبلا تم ها در خود برنامه واتس آپ موجود بود و.

همانگونه که می‌دانید جی بی واتساپ نسخه غیر رسمی و اصلاح شده از واتساپ اصلی برای کامپیوتر یا لپ تاپ است. برنامه جی بی واتس اپ تنها 35.5 مگابایت حجم دارد و می تواند بهترین فضا و امکانات واتس اپ را برای شما فراهم کند. اولین ویژگی جی بی واتساپ برای آیفون این است که دارای منشن اپشن بوده، به این معنی که می‌توانید دوستان خود را در گروه‌های مختلف از طریق این اپشن به راحتی تگ کنید.

دریافت برنامه واتس اپ جی بی Whatsapp Gb | واتس اپ حرفه ای.

Rawhatsapp از نسخه های جدید منتشر شده برای کاربران واتساپ اندروید است که از یک طراحی جدید شبیه به واتساپ آیفون برخودار است. Ios 2 theme for yowhatsapp & gb whatsapp همانطور که از نامش پیداست در واقع یک کلکسیون تم برای استفاده روی انواع واتساپ های محبوب از جمله یو واتساپ و جی بی واتساپ است که میتوانید آن را روی گوشی اندرویدی خود استفاده کنید. جی بی واتساپ از محبوب ترین نسخه های غیر رسمی واتساپ است که از محبوبیت بالایی در بین کاربران اندروید برخودار است و.

پس در صورتی که به دنبال تجربه ای بهتر و کاربردی تر از برنامه رسمی Whatsapp هستید، بهتر است که جی بی واتساپ را نیز بر روی گوشی خود داشته باشید و ما را تا پایان این گفتار یعنی آموزش کار با جی بی واتساپ همراهی کنید.

دانلود واتساپ جی بی gbwhatsapp آپدیت جدید 2022 اندروید. دانلود فیال نصبی با لینک مستقیم gbwhatsapp3_9.80. برای دانلود gbwhatsapp برای اندروید اینجا کلیک کنید.

یکی از ویژگی های جی بی واتساپ این است که می‌توان کنترل خوبی نسبت به حریم شخصی خود داشته باشیم، مثلاً آخرین بازدید را پنهان کنیم؛ در نسخه جی بی واتساپ نیز تمامی این امکانات وجود دارد و نیازی نیست که نگران مسائلی از این قبیل باشید، ما.

همانطور که پیشتر گفتیم این برنامه از تمامی قابلیت‌های نسخه رسمی واتساپ پیروی کرده و علاوه بر آن‌ها از قابلیت‌های منحصر به فرد دیگری نیز برخوردار. اکنون به file manager بروید. صفحات تنظیمات پیشرفته واتس اپ جی بی نسخه آیفون

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *