تلگرام طلایی قدیمی

Posted on

تلگرام طلایی قدیمی. دانلود تلگرام طلایی (نسخه اصلی قدیمی) طلاگرام اصلی به دستور قضایی برای همیشه حذف شد و بهتر است از این مدل غیررسمی‌ها دیگه استفاده نکنید. آموزش سابق دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر:

طلگرام پیشرفته (تلگرام طلایی) دانلود نصب برنامه
طلگرام پیشرفته (تلگرام طلایی) دانلود نصب برنامه from cafebazaar.ir

دانلود telegram talaei 7.2.3 نسخه جدید تلگرام طلایی فوق پیشرفته برای اندروید + قدیمی تلگرام طلایی طلگرام تلگرام نامی آشنا برای علاقمندان چت و گفتگوهای اینترنتی می باشد که موفق به کسب امتیاز عالی 4.3 از 5 گوگل پلی نیز شده است. دانلود تلگرام طلایی (نسخه اصلی قدیمی) طلاگرام اصلی به دستور قضایی برای همیشه حذف شد و بهتر است از این مدل غیررسمی‌ها دیگه استفاده نکنید.

متاسفانه تلگرام طلایی ویندوز از سمت ارائه دهندگان این اپلیکیشن منتشر نشده است ، اما این نکته را در نظر داشته باشید که میتوان با روشی که در ادامه این مقاله برای شما ارائه خواهد شد شما می.

تلگرام طلایی از جمله تلگرام های غیر رسمی ایرانی است که به لطف api قدرتمند تلگرام و اجازه ی صریح کمپانی تلگرام به توسعه دهندگان برای استفاده از سورس کد تلگرام اصلی. آموزش سابق دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر: Telegram talaei یک نسخه غیر رسمی از تلگرام است که به وسیله api به سرورهای اصلی تلگرام متصل است و توسط یک شرکت ایرانی منتشر شده است از ویژگی های اصلی تلگرام طلایی میتواند به طراحی ساده و کاربردی ,گروه بندی چت ها و کانال ها و همچنین قابلیت از تلگرام بدون نیاز به نرم افزارهای تغییر آی پی.

دانلود تلگرام طلایی (نسخه اصلی قدیمی) طلاگرام اصلی به دستور قضایی برای همیشه حذف شد و بهتر است از این مدل غیررسمی‌ها دیگه استفاده نکنید.

دانلود تلگرام قدیمی دانلود تلگرام اصلی | telegram 8.5.4 | لینک مستقیم مناسب گوشی شما این روز ها این پیامرسان محبوب نه تنها کاربران خود را از دست نداده است بلکه با حفظ کاربران کارایی. این پیام رسان از رابط برنامه نویسی کاربردی عمومی و آزاد آن استفاده می کند، به سرور اصلی متصل است و از نظر امنیت.

تلگرام طلایی ۲۰۲۰ جدیدترین نسخه از سری تلگرام های غیر رسمی می باشد که تفاوت زیادی با نسخه اصلی Telegram ندارد و به سرور اصلی تلگرام متصل می باشد.

تلگرام نامی آشنا برای علاقمندان چت و گفتگوهای اینترنتی می باشد که موفق به کسب امتیاز عالی 4.3 از 5 گوگل پلی نیز شده است. دانلود موبوگرام اصلی ورژن 2022 معروف به موبوگرام طلایی که یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین نسخه های تلگرام فارسی است را با لینک مستقیم دانلود کنید. دانلود تلگرام قدیمی برای اندروید 2.3 و بالاتر.

امکان حذف پیام های ارسال شده اشتباهی.

امکان چت به صورت گروهی و خصوصی. استفاده راحت و بدون دردسر برای گفتگو با دانلود تلگرام طلایی برای شما میسر خواهد بود که استفاده از تلگرام را برای شما آسان میکند. امکان ایجاد یک کانال خصوصی و عمومی.

در بین نرم افزارهای شبیه ساز Bluestack گزینه بسیار مناسبی برای انجام این کار می باشد.

Pearlie will | 184 followers. Telegram old version تلگرام محبوب ترین مسنجر در بین کاربران ایرانی است اما نسخه جدید آن تنها بر روی گوشی دارای اندروید 4.4 و بالاتر نصب می شود بنابراین کاربرانی که اندروید آن ها پایین است و گوشی ضعیفی دارند باید از نسخه های قدیمی تلگرام. تلگرام طلایی محصول سال 1400 که یکی از قدیمی ترین ، با سرعت ترین و محبوب ترین تلگرام های غیررسمی فارسی می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد امروز در سوبانت نسخه جدید سال 1400 این برنامه رو برای.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *