تفاوت پلی استیشن 3 فت با اسلیم

Posted on

تفاوت پلی استیشن 3 فت با اسلیم. ابعاد ps4 اسلیم ۲۶ در ۲۸.۳۵ در ۳.۸۵ سانتی‌متر است. شما در این ویدئو جالب و بی نظیر می توانید مقایسه گرافیک چندین بازی عالی و تازه معرفی شده برای پلی استیشن، مانند بازی های پابجی (pubg) ، جی تی ای 5 (gta 5)، خدای جنگ 4 (god of war 4) ، فیفا 2019 (fifa 19) و فورتنایت (fortnite) را در سه کنسول بازی.

خرید کنسول بازی پلی استیشن 3 اسلیم با هارد 160 گیگ گجت
خرید کنسول بازی پلی استیشن 3 اسلیم با هارد 160 گیگ گجت from gadjetkala.com

که در مقایسه با ابعاد ps4 معمولی، ابعاد آن حدود ۴۰ درصد کمتر شده است. 11.42 گسترده، 11.42 عمیق، و 2.56 بلند وزن : مدل اسلیم پلی استیشن 3 نسبت به نسخه اولیه (فت) کوچک‌تر و باریک‌تر است.

تفاوت پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4 اسلیم ، پشتیبانی مدل پرو از رزولوشن 4K است.

از محمد کاملان منتشر شده در ۲۰:۰۰ دوشنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۶ تفاوت‌های پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن 4 پرو تفاوت پلی استیشن 3 فت با اسلیم مقایسه تخصصی کنسول های بازی ps4 pro و ps4 slim هدیش مقایسه گرافیک چندین بازی جدید و برتر در کنسول های ps4 پرو ، ps4

تفاوت اندازه پلی استیشن 4 معمولی و اسلیم.

دکمه‌های لمسی نسخه فت در اسلیم به دکمه‌های فشاری تبدیل شده است. پلی استیشن 3 فت : پورت spdif نیز از این کنسول حذف شده است.

پلی فور فت یا اسلیم.

تفاوت پی اس 3فت و اسلیم در چیه؟بجز تفاوت های ظاهری تفاوت سخت افزاری و تفاوتی که کاربردی باشه تا چه حده؟و در پایان بنظر شما الان فت بخریم ارزش داره؟نا گفته نمونه بنده بیشتر می خوام باهاش انحصاری کار کنم و مولتی پلتفروم ها رو با 360.احتمال خرابی یا سوختگی هم بگید. شما در این ویدئو جالب و بی نظیر می توانید مقایسه گرافیک چندین بازی عالی و تازه معرفی شده برای پلی استیشن، مانند بازی های پابجی (pubg) ، جی تی ای 5 (gta 5)، خدای جنگ 4 (god of war 4) ، فیفا 2019 (fifa 19) و فورتنایت (fortnite) را در سه کنسول بازی. این مدل از پلی استیشن 3 که در سال 2009 وارد بازار شد، نسبت به نسخه پیشین خود وزن کمتری داشته و باریک‌تر است.

در مدل فت و اسلیم، هر دو قابلیت اجرای بازی های Ps3 را دارند، ولی نه به صورت دیسک بازی، بلکه با استفاده از سیستم پلی استیشن نو (Playstation Now) و سیستم ابری (Cloud)، امکان دانلود بازی های نسل قبل و اجرای آنها میسر شده است.

پلی استیشن 4 اسلیم به بلوتوث 4.0 و پورت usb 3.1 مجهز است در حالی که مدل اصلی دارای پورت‌های 3.0 بود. که در مقایسه با ابعاد ps4 معمولی، ابعاد آن حدود ۴۰ درصد کمتر شده است. در نتیجه در این مطلب با هم به تفاوت‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ اسلیم و پلی‌استیشن ۴ پرو خواهیم پرداخت.

ارتفاع Ps4 اسلیم حدوداً ۱ سانتی‌متر کم شده است.

کالای دســــــــت دوم خود را در لیون کامپیوتر بفروشید. بزرگ ترین تفاوتی که بین نسخه اصلی پلی استیشن ۴ و نسخه باریک تر آن یعنی نسخه جدید slim وجود دارد، در میزان مصرف انرژی است. سونی ادعا می‌کند که نسخه تازه پلی استیشن ۴ بسیار بسیار پایین از انرژی در حدود ۱۶۵ وات دارد، در حالی که نسخه پیشین پلی استیشن ۴ چیزی در حدود ۲۵۰ وات مصرف.

Leave a Reply

Your email address will not be published.