تفاوت سانتافه فول و نیمه فول 2015

Posted on

تفاوت سانتافه فول و نیمه فول 2015. فرمان برقی حساس به سرعت، گرمکن آینه ها، شیشه های سولار، چراغ روز، چراغ اتوماتیک، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، صندلی های عقب تاشونده، ورود و استارت بدون کلید، نمایشگر ۵ اینچی با قابلیت اتصال گوشی های هوشمند، کامپیوتر سفری با نمایشگر ۳.۵ اینچی، ۶ عدد کیسه هوا شامل راننده. به لحاظ آپشن نیز، تفاوت نسخه‌های فول با نیمه فول وارداتی را میتوان در این ویژگی‌ها خلاصه کرد:

فروش نقدی و پیش فروش سانتافه فول 2017 (مرداد 96) جوان خودرو
فروش نقدی و پیش فروش سانتافه فول 2017 (مرداد 96) جوان خودرو from www.javankhodro.ir

من اکسرتوسان 2008و2014 واسپرتیج 2010و2012وسانتافه 208و2015داشتم به هیج وچه کم نمی اورند وبسیار راحتندولی سانتافه خیلی راحتر هست حتی من موهاوی 2011 شش سیلندرداشتم باانکه فول کامل بود در مسافرت خسته میشدم بااینکه موتور 3800 داشت خوب راه می رفت اما سانتافه خیلی خوب.وآن تنبلی که فکرش میکنی. یک نمونه رینگ که در مدل‌های آسان موتور و. خرید ماشین پاچه دار یا همون شاسی بلند رو داشت یکی از آشنایان ما سانتافه ۲.۴ نیمه فول یه بار تو مهمونی که همو دیدن رفتن سراغ ماشین منم رفتم رفتیم دور زد بابام خوشش اومد وقتی که.

در سانتافه تک دیفرانسیل فول آپشن ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ وجود دارد.

تفاوت ظاهری در بیرون خودرو بین مدل‌های فول و نیمه فول جزئی هستند. مدل محبوب هیوندای سانتافه در سال 2018 با ویژگی هایی جدید باز می گردد، در حالی که هنوز یک یا دو سال تا رونمایی از مدل جدید سانتافه باقی مانده است، مدل کنونی این خودرو همچنان از نظر ایمنی در تصادف و قیمت، ایده آل. به لحاظ آپشن نیز، تفاوت نسخه‌های فول با نیمه فول وارداتی را میتوان در این ویژگی‌ها خلاصه کرد:

فروش سانتافه 2015 بی رنگ فول.

ولی تنوع بسیار زیاد مدل ها و تیپ های این خودرو باعث شده تا تیپ های متفاوت از این. سانتافه خلیج دو دف بدون رنگ نیمه فول 2015|سواری و وانت|اهواز، فاز دو پاداد|خرید و فروش با سلام سانتافه مدل 2015 سفارش خلیج نیمه فول دو دف لاستیک ها خارجی هانکوک تفاوت هیوندای سانتافه فول آپشن و نیمه فول.

تفاوت سوناتا فول و نیمه فول :

خرید ماشین پاچه دار یا همون شاسی بلند رو داشت یکی از آشنایان ما سانتافه ۲.۴ نیمه فول یه بار تو مهمونی که همو دیدن رفتن سراغ ماشین منم رفتم رفتیم دور زد بابام خوشش اومد وقتی که. یکی از مسائلی که سبب شده برخی از افراد در خرید خودرو کمی گیج شوند این است که برخی از خودروهای خارجی در چند مدل مختلف عرضه می شوند و هر کدام نیز دارای آپشن های متفاوت می باشند. فروش اقساطی هیوندا فول و نیمه فول , فروش اقساطی ماشین توسان ix35 , فروش قسطی خودرو توسان ix35, فروش لیزینگی هیوندا توسان, فروش شرایطی هیوندا توسان فول , شرایط اقساطی هیوندا , فروش تسهیلاتی هیوندا توسان ix35

در همین راستا، کمپانی هیوندای نیز همین مشخصه های مربوط به ایمنی را در سانتافه اسپرت 2013 در نظر گرفته است؛ با این تفاوت که مدل جدید آپشن های دیگری اعم از کیسه هوا برای زانوی راننده، سیستم کنترل در سربالایی (Hac)، پشتیبانی رایگان از سرویس تله ماتیکس Blue Link به مدت یک سال را نیز به.

فول شرکتی!!!خخخ این که خوبه یه بار تو تلویزیون یه کیا اپتیما 2014 نشون داد که بهش به عنوان فول اپشن انداخته بودن وقتی رفته بود نمایندگی و دیاگ زدن معلوم شد ماشین حتی ایربگ راننده هم نداره!!!یعنی. در بازار ایران توسان را تنها با دو نوع طرح رینگ می‌توان یافت که هر دو سایز یکسان ولی طرح‌های مختلفی دارند. سانتافه تک دیفرانسیل نیمه فول.

هیوندای سانتافه (2015) محصولی از کمپانی‌های کره‌ای از شگفتی‌های صنعت خودروسازی به شمار می‌روند که توانستند با سرعت زیاد و پیشرفت قابل توجه راهی در این صنعت پیدا کنند و برای بسیاری از برند های معتبر جهان تهدید جدی محسوب شوند.

فول و نیمه فول در این سری سانتافه‌ها معنا ندارد. صندلی های برقی جلو مجهز به حافظه، تهویه مطبوع دوگانه، 5 گرمکن و دو سردکن برای صندلی‌ها، سیستم کیلس و استارتر دکمه‌ای، درب صندوق برقی، سقف پانوراما بهمراه سانروف برقی، چراغها و برف‌پاک‌کن هوشمند، گرمکن. تفاوت‌ها فقط شامل پدال شیفتر و دوربین 360 درجه می‌شود؛ اما تفاوت می‌خواهید، ماشاالله به هیوندای سانتافه‌های آسان‌موتور.

Leave a Reply

Your email address will not be published.