تبدیل اسم فارسی به چینی آنلاین

Posted on

تبدیل اسم فارسی به چینی آنلاین. Chuclet to , 1 year ago. تبدیل نام فارسی به انگلیسی انلاین دیکشنری آبادیس بیش از بیست زمینه تخصصی را پشتیبانی می کند.

تبدیل اسم فارسی به انگلیسی آنلاین مترجم جوان
تبدیل اسم فارسی به انگلیسی آنلاین مترجم جوان from motarjemjavan.ir.domains.blog.ir

می‌توانید با تایپ متن مورد نظر در کادر موجود در صفحه‌ی وب‌سایت و فشردن دکمه‌ی translate this آن را به خط میخی تبدیل کنید. فارسیش یک ابزار رایگان آنلاین است ﻭ برای همیشه رایگان خواهد ماند. ائتلاف fa → 合併 zh.

برای تبدیل اسم به کره ای به سایت Chinese Tool بروید.

حضانت fa → 保管 zh. در این پست از تاریخ پارسی و بنا به درخواست بسیاری از کاربران سایت به ساخت یک تبدیل آنلاین اسم به خط میخی و یا کیبورد خط میخی را داشتند و ما نیز این کار را انجام داده و یک نرم افزار تبدیل اسم به خط میخی به صورت آنلاین طراحی کردیم و شما به آسانی ازین پس می توانید به صورت آنلاین. ترجمه فارسی به چینی dictionary.

فونت آنلاین فارسی , کیبورد فارسی با کپی و پیس [ ؋ـارسے ].

فارسیش یک مبدل زبان فارسی است که به شما کمک میکند فینگلیش تایپ کنید سپس به فارسیش تبدیل کنید. تبدیل اسم فارسی به کره ای. ارائه رایگان چینی خدمات ترجمه.

همچنین می توانید از لیست، نوع ترجمه را عوض کنید.

همچنین می توانید از لیست، نوع ترجمه را عوض کنید. خسرو fa → 君主 zh. از فارسیش لذت ببرید ﻭ با نظرات.

سرویس رایگان Google کلمه‌ها، عبارت‌ها، و صفحه‌های وب را از زبان انگلیسی به بیش از ۱۰۰ زبان دیگر و برعکس ترجمه می‌کند.

اعداد را می‌توانید به درستی فارسی بنویسید (۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰). زیبا نویس، یک ابزار آنلاین است که با استفاده از آن می‌توانید برای پروفایل خود، اسم ها و نام های زیبایی بسازید. Chuclet to , 1 year ago.

سپس نام خود را با حروف انگلیسی در کادر Enter Your Name وارد کنید و روی Search بزنید.

اسم خود را به ژاپنی تبدیل کنید. اسم های فارسی به کره ای :: پس نگران نباشید، اگر متنی را برای ترجمه فارسی به چینی به شبکه مترجمین ایران بسپارید، در سراسر چین قابل خواندن خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *