بهترین فونت های فارسی برای طراحی

Posted on

بهترین فونت های فارسی برای طراحی. فونت شاپرک با الهام از خط کوفی طراحی شده است و میتوانید در سایتهای دانلود فونت به راحتی با سه وزن دانلود کنید. فونت فارسی نجم ( mj najm ) توضیحات فونت فارسی نجم :

بهترین فونت های فارسی +فونت برای مقاله، سایت و طراحی
بهترین فونت های فارسی +فونت برای مقاله، سایت و طراحی from radingraphic.com

مجموعه 100 فارسی مخصوص طراحی. همانطور که می دانید فونت های فارسی بسیاری در سطح وب موجود هستند، اما اغلب آن ها تنها دارای الگو های حروف عربی بوده و در تعدادی از موارد نیز به دلیل ویرایش ناصحیح، دارای اشکالات فراوانی در ظاهر و ساختار خود. مجموعه 94 فونت فارسی مخصوص طراحی.

همانطور که می دانید فونت های فارسی بسیاری در سطح وب موجود هستند، اما اغلب آن ها تنها دارای الگو های حروف عربی بوده و در تعدادی از موارد نیز به دلیل ویرایش ناصحیح، دارای اشکالات فراوانی در ظاهر و ساختار خود.

دانلود بهترین و زیباترین فونت های فارسی. در این مطلب 100 فونت زیبای فارسی را برای شما آماده کرده ام. اگرچه برنامه‌های دیگری هم پیش از آن از فونت ایران سنس استفاده کرده بودند اما.

به گزارش فونت ایران، این فونت بعد از ایران سنس، دومین فونت محبوب در وب‌سایت‌های فارسی زبان محسوب می‌شود.

فونت ایران یکان یکی از پر کاربرد ترین فونت هایی که در میان طراحان گرافیک محبوبیت بسیار زیادی دارد، فونت ایران یکان است. مجموعه 100 فونت فارسی مخصوص طراحی. وب فونت ایران سنس رایگان نیست و.

این فونت طی سال‌های 1392 تا 1394 توسط مسلم ابراهیمی طراحی و منتشر شد.

فونت زیبای لیلا یکی از پرکاربردترین فونت‌های فارسی در طراحی گرافیکی می‌باشد، شما می‌توانید نمونه این فونت را در تصویر زیر مشاهده نمایید و آن را از باکس دانلود به‌صورت رایگان دانلود کنید. برای طراحی یک طرح گرافیکی خوب ، مورد پسند ، و زیبا نیاز به چند ابزار داریم که یکی از مهمترین آنها فونت است. تفاوت‌های اساسی ایران سنس (یا ایران سنز) برای مدت‌های طولانی آن را تبدیل به یکی از بهترین فونت های فارسی برای وب.

لیست فونت فارسی وب استاندارد طراحی آقای راستی کردار.

فونت تایپوگرافی فارسی کاووس دومین فونت فارسی برای طراحی لوگو و لوگوتایپ است که در این پست برای شما معرفی میکنیم این فونت زیبا می تواند یک جلوه خیلی ویژه و جذاب به لوگو تایپ های شما بدهد این فونت در سایت دیاکوگرافیک. فونت نجم ( mj najm ) از سری فونت های فانتزی می باشد. از محبوب ترین فونت های طراحی شده توسط ایشان می.

فونت یکان برای اولین بار توسط گرافیست عزیز کشورمان.

این فونت که توسط مسلم ابراهیمی در ۵ وزن مختلف طراحی شده است ، جزو پرطرفدارترین فونت های فارسی می باشد که مناسب برای استفاده از صفحات وب و همچنین برخی پوسترهای گرافیکی می باشد. فونت فارسی شبنم ( رایگان ) فونت شبنم یکی دیگر از قلم‌های مناسب برای طراحی وب است، این فونت که برمبنای فونت وزیر طراحی شده و دارای ساختار زیبا و خواناست، برای طراحی این فونت از قلم یکان الگو گرفته شده و شما می‌توانید به رایگان از این فونت زیبا استفاده کنید. فونت فارسی iransans را می توان محبوب ترین وب بهترین فونت فارسی برای وب سایت دانست که بین کاربران ایرانی بسیار بسیار محبوب است، این فونت توسط جناب آقای مسلم ابراهیمی در سال ۱۳۹۳ طراحی شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *