بهترین فونت های انگلیسی

Posted on

بهترین فونت های انگلیسی. چالشی که اگر طراح کم تجربه‌ای باشیم بیشتر با آن درگیر هستیم. بهترین فونت انگلیسی برای پست اینستاگرام

727 دانلود فونت انگلیسی گرافیکی AVONE Stylish Serif
727 دانلود فونت انگلیسی گرافیکی AVONE Stylish Serif from abasvp.ir

بهترین کاربرد این فونت ضخیم و جذاب در تیترها و عنوان‌های اصلی و البته طراحی‌های گرافیکی هست. فونت‌های جایگزین بسیار زیادی برای فونت futura وجود دارد اما چهار فونت زیر برای شروع مناسب‌تر هستند: فونت‌های اسلب سریف در کنار محصولات مبتکرانه و جدید می‌توانند آن انرژی را انتقال دهند.

بهترین فونت انگلیسی برای پست اینستاگرام

چالشی که اگر طراح کم تجربه‌ای باشیم بیشتر با آن درگیر هستیم. فونت فارسی فونت انگلیسی برای بیو جستجو کن دسته بندی بهترین ها جدیدترین ها این ماه بهترین فونت‌های فارسی در سال ۱۴۰۰.

این فونت طی سال‌های 1392 تا 1394 توسط مسلم ابراهیمی طراحی و منتشر شد.

فونت‌های اسلب سریف در کنار محصولات مبتکرانه و جدید می‌توانند آن انرژی را انتقال دهند. این فونت در بین طراحان گرافیک و همچنین هنرمندان مدرن بسیار پر استفاده است. در سال ۱۴۰۰ نیز طراحان با توجه به شناختی که از مخاطبان خود در سال گذشته داشته اند، وب فونتهای زیر را معرفی کرده اند:

فونت انگلیسی پیوسته Lovina Fonts Family محصول شرکت Envato Elements کد محصول:

مزایای استفاده از این فونت xova : برای طراحی سایت و یا استفاده در طراحی پوستر، پست اینستاگرام و موارد مشابه بسیار وقت گیر و نیازمند آزمون و خطا است. دانلود فونت انگلیسی چسبیده و فانتزی mirabella script.

دانلود و معرفی مجموعه 100 فونت انگلیسی برتر 2020 رایگان.

یکی دیگه از بهترین فونت های فانتزی انگلیسی برای طراحی ، فونت potra می باشد که طبق سلیقه ی شما در قسمت های مختلف مانند طرح های دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین و پرفروش ترین فونت گرافیکی انگلیسی. فونت لوگوتایپ | فونت تایپوگرافی فونت انگلیسی multiverse یکی از زیباترین فونت ها در عرصه لوگو تایپ می باشد که به قیمت 14.99 دلار در سایت های خارجی بفروش می رسد.

این فونت حروف انگلیسی را به سبک قدیمی و با خطوط پرانتزی طراحی کرده است و الهام بخش آن فونت هایی مانند Plantin Infant و Itc Italian Old Style بوده اند.

قابل استفاده در تمامی نرم افزار های گرافیکی. ۵ لایه و وزن مختلف +مناسب سایه زدن. برای دانلود هر یک از فونت ها بر روی نام آنها کلیک کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *