بلیط سینما آفریقا مشهد

Posted on

بلیط سینما آفریقا مشهد. سینما آفریقا یکی از سینماهای قدیم مشهد است که در سال ۱۳۵۰ هجری شمسی ساخته شد. فیلم «تک‌تیرانداز» از فردا در پردیس سینمایی هویزه و سینما آفریقا مشهد اکران خواهد شد.

سینما آفریقا مشهد آدرس، عکس ها، قیمت بلیط، برنامه سانس ها
سینما آفریقا مشهد آدرس، عکس ها، قیمت بلیط، برنامه سانس ها from www.smarttiz.com

پردیس سینمایی هویزه (سینما دیاموند) در ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۴۷ با ظرفیت ۲۲۰۰ صندلی به‌دست کامران کابلی ملاک افتتاح شد و در آن زمان بزرگترین و مجلل‌ترین سینما در خاورمیانه به‌شمار می‌آمد پس از انقلاب نام سینما به. آپاچی | رزرو و خرید آنلاین بلیط فیلم سینمایی آپاچی در سینما های سراسر کشور | سینماتیکت بزرگ ترین مرجع فروش بلیط سینما ⭐ قیمت بلیط سینما ماشین چقدر می باشد؟.

یک سالن با امکان پخش فیلم سه بعدی.

پردیس سینمایی هویزه (سینما دیاموند) در ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۴۷ با ظرفیت ۲۲۰۰ صندلی به‌دست کامران کابلی ملاک افتتاح شد و در آن زمان بزرگترین و مجلل‌ترین سینما در خاورمیانه به‌شمار می‌آمد پس از انقلاب نام سینما به. ⭐ قیمت بلیط سینما ماشین چقدر می باشد؟. سینما آفریقا یکی از سینماهای قدیم مشهد است که در سال ۱۳۵۰ هجری شمسی ساخته شد.

قیمت بلیط سینما آفریقا مشهد.

شرح حال 15 سال مخاطب مشهدی سینمای ایران تو این عکس. فیلم «تک‌تیرانداز» از فردا در پردیس سینمایی هویزه و سینما آفریقا مشهد اکران خواهد شد. خرید بلیط سینما در همه شهرهای ایران از طریق اینترنت با تخفیف بلیت سینما و فیلم های مختلف را در سامانه رسمی ایران تیک خرید کنید.

قیمت بلیط در این سینما 8 و 15 هزار تومان می باشد.

سینما آفریقا مشهد دارای یک سالن نمایش بوده که ظرفیت این سالن نیز ۵۶۶ صندلی است. نوزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه به میزبانی هشت پردیس سینمایی هویزه، ویلاژتوریست، اطلس، گلشن، آفریقا، پارک‌بازار، برفی و سیمرغ در مشهد فعالیت خواهد کرد. آپاچی | رزرو و خرید آنلاین بلیط فیلم سینمایی آپاچی در سینما های سراسر کشور | سینماتیکت بزرگ ترین مرجع فروش بلیط سینما

سینما آفریقا دارای یک سالن نمایش.

خرید بلیط سینما آفریقا مشهد. این سینما فقط یک سالن دارد و از امکانات خوب صوتی و تصویری برخوردار است. سینما آفریقا مشهد در سال ۱۳۵۰ به وسیله منگاساريان، سینمایی در ميدان تقي‌آباد با نام «سينما شهر فرنگ» و ظرفيت هزار و ۱۰۰ صندلي زير نظر شركت «تي.ام.دي» شروع به كار كرد.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی با اشاره به افزایش فروش سینماهای مشهد، گفت:

این جمله ایست که جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی در مراسم افتتاحیه ی پردیس سینمایی. خرید آنلاین بلیط سینما آفریقا توضیحات سینما آفریقا مشهد به جرئت تا قبل از بازسازی سینما هویزه ، بهترین سینمای مشهد بود و در حال حاضر هم یکی از بهترین سینماهای مشهد است. رونمایی از عکس‌ها و اطلاعات فیلم «ملخ» | همزمان با اولین حضور بین‌المللی در جشنواره‌ای آمریکایی

Leave a Reply

Your email address will not be published.