برنامه گذاشتن لوگو روی عکس ايفون

Posted on

برنامه گذاشتن لوگو روی عکس ايفون. قفل گذاشتن روی اپلیکیشن آیفون و آی پد چگونه است؟ این پرسشی است که کاربران اپل برای آن پاسخی نداشتند. این نرم افزار توانایی درج واترمارک (به صورت متن یا لوگو) بر روی فیلم ها را نیز دارد.

آموزش قرار دادن لوگو روی عکس آموزش واترمارکت با فتوشاپ
آموزش قرار دادن لوگو روی عکس آموزش واترمارکت با فتوشاپ from gtarh.com

شما همچنین می توانید در این نرم افزار از یک نوشته یا طرح استفاده کنید و یا لوگوی شرکت خود را. اگر این کار را انجام دهید می توانید مانند تصویر سمت راست، لوگوها را به تصویر خود اضافه کنید. Watermark from appx studio یک برنامه نسبتاً جدید اندروید است که در فروشگاه google play موجود است.

اگر برنامه فتوشاپ را نصب دارید دیگر لازم نیست برای نصب برنامه دیگر اقدام کنید.

از دیگر قابلیت های نرم افزار wondershare video converter ultimate امکان رایت مستقیم فیلم بر روی cd و dvd است. در واقع اپل برای برنامه‌هایش به صورت تک جداگانه، بعد روی گزینه های “project> “new project” > “movie ضربه بزنید.

اگر این کار را انجام دهید می توانید مانند تصویر سمت راست، لوگوها را به تصویر خود اضافه کنید.

یکی از بهترین نرم افزارها برای درج واترمارک روی عکس، نرم افزار tsr watermark image است. راحت ترین نرم افزار طراحی لوگو با کامپیوتر. اگر گوشی آیفون دارید و فقط می خواهید عکس های خاصی را قفل کنید گزینه دیگری وجود دارد.

برای نوشتن متن روی تصویر برنامه پرکاربرد فتوشاپ یکی از شناخته شده ترین گزینه هاست.

Watermark from appx studio یک برنامه نسبتاً جدید اندروید است که در فروشگاه google play موجود است. نوشتن متن و گذاشتن لوگو روی عکس در اندروید توسط instamark. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از فولدر عکس های گوشی، عکس مورد نظر را وارد آن کنید و لوگو یا واتر مارک، تاریخ مد نظر خود را راحت به تصاویر اضافه کنید.

Folder Lock به شما اجازه می دهد که غیر از رمزگذاری عکس ها، اسناد، لیست مخاطبان، یادداشت ها، فایل های صوتی ضبط شده را در گوشی.

بهتر است اضافه کردن لوگو را با یک لوگو آغاز کنید؛ اما اگر می خواهید چندین لوگو روی عکس شما درج شود، می توانید مانند تصویر سمت چپ آن را در فایل psd آماده کنید و سپس آن را تکرار کنید. در ادامه ما ۶ روش گذاشتن watermark روی عکس در فتوشاپ را به شما آموزش خواهیم داد. برنامه ساخت کلیپ با عکس برای آیفون :

Videoshow نیز از جمله محبوب ترین برنامه های ساخت کلیپ با عکس و آهنگ برای آیفون است به طوریکه توانسته نظر ۴۰۰ میلیون کاربر را به خود جلب کند و انتخاب آنها برای ساخت کلیپ و ویرایش ویدئو باشد.

واترمارک شما می تواند در فونت ها. این نرم افزار مختص شرکت adobe می باشد که در زمینه. Instamark توسط riley cillian ساخته شد و شما با کمک این برنامه می توانید روی عکس هایتان واترمارک ایجاد کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *