برنامه ریپورت شکن اینستاگرام

Posted on

برنامه ریپورت شکن اینستاگرام. برای دانلود برنامه اینستاگرام کامپیوتر، لازم به ذکر است که باید از فروشگاه مایکروسافت اقدام به دانلود کنید چرا که دقیقا همانند یک برنامه جداگانه در کامپیوتر شما نصب و اجرا خواهد شد. وبسایت phonefzar یک نرم افزار رفع ریپورت تضمینی را به شما قول می دهد.

خرید فیلتر شکن اینستاگرام خرید vpn
خرید فیلتر شکن اینستاگرام خرید vpn from terl.asia

سپس از قسمت بالا سمت راست روی علامت سه خط ضربه زده و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید. 3.2 استفاده از برنامه اینستا امن. در انتها گزینه private account را انتخاب کنید تا حساب کاربری شما.

برنامه ریپورت کن اینستاگرام تا حالا فک کردی که پیج های اینستاگرامی که هر روز فالوورشون افزایش پیدا میکنه، از چی استفاده میکنن؟

حال ابتدا گزینه privacy و سپس account privacy را انتخاب کنید. به گفته بسیاری از کاربران و تجربه شخصی خودم با یک بار log out کردن و log in شدن مجدد به حساب کاربری خود در اینستاگرام، در بسیاری از مواقع به سرعت ریپورتی حساب برطرف می شود. *watch & create short clips up to 15 seconds long with insta reels.

Ninjagram یک ابزاری مکمل اینستاگرام است که به شما مکان مدیریت بیشتر اکانتتان را میدهد.

برنامه اینستاگرام را اجرا و به پست مورد نظر که قصد ریپورت آن را دارید مراجعه کنید. 3 الف) خودتان دست به کار شوید. دیگر کمتر کسی وجود دارد که اسم اینستاگرام را نشنیده باشد و یا در.

سامانه «شکن» یک تحریم شکن ایرانی و قانونی است که امکان دسترسی به سایت های تحریم شده را بدون نیاز به ابزارهای ناقض حریم خصوصی و امنیت مانند فیلترشکن، وی پی ان و پراکسی به آسانی و برای استفاده شخصی به رایگان فراهم می‌کند

این برنامه رو خودم تست کردم و بعد برای شما گذاشتم ! بدین منظور اپلیکیشن اینستا را باز کرده و وارد بخش settings شوید. در ادامه با ۵ برنامه جدید ریپورت شکن شبکه های اجتماعی آشنا می شوید که می توانید آنها را به رایگان دانلود نمایید.

البته این مورد به این دلیل است که فیلتر شکن باعث می شود که با Ip های مختلف وارد برنامه شوید و اینستاگرام هویت شما را جعلی بداند و می تواند دلیلی برای ریپورت شدن صفحه ی کاربری شما باشد.

اینستاگرام مخصوص ویندوز 10 + مراحل نصب و اجرا. *add photos and videos to your insta story that disappear after 24 hours, and bring them to life with fun. نحوه ریپورت پست های اینستاگرام به منظور ریپورت پست های اینستاگرام کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

از جمله امکانات ویژه برنامه میتوان به جذب فالوور و لایک.

(توجه کنید برای ریپورت اکانت شخص گزینه it’s inappropriate را انتخاب. Insta reels bring you a new way to create and discover entertaining short videos. Dan torphy | 573 followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *