بانک شهر سود 25 درصد ۱۴۰۰

Posted on

بانک شهر سود 25 درصد ۱۴۰۰. نرخ سودها در هفته اخیر دستخوش نوسانات مهمی شد. اما به نظر سود بانکی مثل حقوق کارمندان با تورم و نرخ 10 درصد حساب میشه و 20 و 25 برای مسئولان بالاست راستی همسان سازی و کاهش نرخ سود تسهیلات که قرار بود از سال های پیش انجام بشه کجا رفت؟!

حاشیه سود بانک ملت ۱۴۰ درصد بیشتر از بانک رتبه دوم
حاشیه سود بانک ملت ۱۴۰ درصد بیشتر از بانک رتبه دوم from tafahomonline.ir

در حالی که بانک مرکزی از ادامه روند کاهشی تورم در آذر ماه امسال خبر داده، اما با اعلام این بانک، نقدینگی در پایان آذر امسال ۲۴.۹ درصد نسبت به پایان سال گذشته رشد داشته است. دراین صفحه سایت باحساب امکان محاسبه سود سپرده بانکی برمبنای مبلغ سپرده و درصد سود سالانه فراهم میباشد. این بانک به باقی سپرده سود ۲۱ درصدی پراخت می‌کند.

محاسبه آنلاین سود سپرده بانکی.

سپرده‌های سه‌ماهه ۱۴.۲۵ درصد، شش‌ماهه ۱۴.۵ درصد و ۹ ماهه ۱۴.۷۵ درصد سود می‌گیرند. نرخ بهره بین بانکی در هفته پایانی بهمن ماه همچنان روند نزولی خود را ادامه داده و در نهایت به کمترین سطح خود در 4 ماه اخیر. اعلام ارائه تسهیلات با سود ۲۰ درصد و ۲۵ درصد زیبنده جمهوری اسلامی نیست، حتی آسمان هم از نزول باران در بخشی از کشور بخل می ورزد.

سود روزشمار بانک‌ها چند درصد شد؟ درحالی شورای پول و اعتبار بانک ها را مکلف کرده تا سود سپرده های کوتاه مدت کمتر از یک سال زیر ۲۰ درصد باشد که هم اکنون این نرخ در تعدادی از بانک های خصوصی دقیقاً ۲۰ درصد و بعضاً بالاتر هم.

سایر سپرده‌ها سودی حدود ۲۰ درصد دارند. امکان عرضه اوراق گواهی سپرده با نرخ سود ۱۸ درصد. پول پاشی بانک مرکزی و حبس نرخ بهره.

نرخ سودها در هفته اخیر دستخوش نوسانات مهمی شد.

اما به نظر سود بانکی مثل حقوق کارمندان با تورم و نرخ 10 درصد حساب میشه و 20 و 25 برای مسئولان بالاست راستی همسان سازی و کاهش نرخ سود تسهیلات که قرار بود از سال های پیش انجام بشه کجا رفت؟! سپرده کوتاه‌مدت عادی (کارت‌های بانکی. سود بانک ها در سال 1400 ؛ بانک شهر:

سایر سپرده‌ها سودی حدود ۲۰ درصد دارند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد برخی بانک‌ها برای جلوگیری از بیرون رفتن سپرده‌ها نرخ 23 درصد را نیز به مشتریان خود پیشنهاد می. برای این منظور کافیست مبالغ را در کادر مربوطه برحسب تومان وارد نمایید و با کلیک روی. سود سپرده های سرمایه گذاری.

بعد از یک ماه ۲۰ درصد حداقل با سپرده گذاری ۱۵ میلیون

سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه سه ماهه. مرجع تقلید شیعیان بر برچیده شدن ربا از بانک ها تاکید کرده و گفت: بانک‌های پارسیان و ملت نیز همچنان سود ۲۰ درصدی به سپرده‌گذاران خود پرداخت می‌کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *