بازی قارچ خور قدیمی

Posted on

بازی قارچ خور قدیمی. این بازی به این دلیل. در دانلود بازی قارچ خور برای اندروید با خوردن قارچ شخصیت mario بزرگ می شود و قاعدتا بعضی از شخصیت ها را راحت تر شکست می دهد.

دانلود بازی بازی قارچ خور قدیمی اصلی سوپر ماریو برای
دانلود بازی بازی قارچ خور قدیمی اصلی سوپر ماریو برای from myket.ir

بازی ماریو قارچ خور میکرو رو یادتونه؟! این بازی که برای کنسول آتاری و نینتندو طراحی و ساخته شده بود سالها مورد علاقه همه بود. پس از درخواست های مکرر شما عزیزان این بار سری کامل بازیهای قارچ خور را برای کنسول قدیمی میکروبه صورت رایگان برای دانلود گذاشته ایم.

این بازی به این دلیل.

دانلود بازی قارچ خور (برای کامپیوتر) super mario 3 mario forever pc game. ماریو از قدیمی ترین کاراکتر های. بازی ماریو و یا همان قارچ خور اصلی و قدیمی به صورت کامل با تمام جزئیات طوری که هیچ تفاوتی با نسخه اصلی ندارد.

قارچ خور آشنایی داریم ، بازی بسیار جذابی که در سال های قدیمی تر در انواع.

این بازی قارچ خور ایرانی، ۳۲ مرحله کلاسیک و مشابه نسخه قدیمی و 48 مرحله جدید دارد که علاوه بر ماریو، با شخصیت‌های دیگری مانند پرنسس، لویجی و کله قارچی می‌توانید آنها را انجام دهید. کمتر کسی را می شناسیم که بازی سوپر ماریو یا قارچ خور را نشناسد. بدون شک همه شما نام بازی سوپر ماریو یا قارچ خور را میشناسید و یا بازی خاطره انگیز آنرا تجربه کرده اید، بازی‌ای که برای کنسول های میکرو منتشر شده بود و به عنوان بهترین بازی کنسول آن زمان شناخته میشد.

قطعا تمامی گیم باز ها، مخصوصا علاقمندان به کنسول میکرو و Wii ماریو یا قارچ خور را میشناسند.

ما برای شما مجموعه 45 بازی آن را جمع آوری کرده و با حجم پایینی برای دانلود در اختیارتون گذاشتیم که شما می توانید آن را به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. این بازی که برای کنسول آتاری و نینتندو طراحی و ساخته شده بود سالها مورد علاقه همه بود. ماریو قارچ خور که برای نجات جان پرنسس باید مسیری را طی کند و از موانع سد راهش بگذرد، یکی از خاطره ساز ترین بازی های قدیمی است که ساعت ها با دسته های بازی پلی استیشن یا سگا مشغولمان می کرد.

مدت کوتاه گذشت تا این که ازی Chicken Invader ب هبازار آمد و ورق برگشت.

بازی ماریو قارچ خور میکرو رو یادتونه؟! ماریو از قدیمی ترین کاراکتر های دنیای بازی است که اکثر کاربران خاطرات خوبی با. آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی سوپر ماریو جدید mario اصلی به سبک قدیمی.

در دانلود بازی قارچ خور برای اندروید با خوردن قارچ شخصیت Mario بزرگ می شود و قاعدتا بعضی از شخصیت ها را راحت تر شکست می دهد.

اکثر ما با بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز. این دوربرگردان ما را به دورانی می‌برد که در آن زمان بازی مانند قارچ خور، مانند فیفا و پی اس امروزی بود. سوپر ماریو (super mario) که البته نزد کاربران ایرانی بیشتر با نام قارچ‌خور شناخته می‌شود، یک بازی ویدیویی در سبک سکوبازی است که توسط شرکت نینتندو در سال 1985 برای کنسول‌های ان‌ای‌اس.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *