بازی جنگی ایرانی

Posted on

بازی جنگی ایرانی. (تست شده توسط سرزمین دانلود) dead cells the queen and the sea بازی در سبک اکشن ، جنگی و به صورت دو بعدی است که توسط شرکت motion twin ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2018 برای کامپیوتر منتشر شده است. هرچند، متاسفانه در بازی مراحلی (کمپین) برای کشور ایران ساخته.

آشنایی با 6 بازی نظامی ایرانی+عکس مشرق نیوز
آشنایی با 6 بازی نظامی ایرانی+عکس مشرق نیوز from www.mashreghnews.ir

از جمله بازی های معروف این استودیو در ایران می توان به هشتمین حمله 1 و هشتمین حمله 2 و سبقت و کات و سبقت سنگین اشاره کرد. بازی محاصره یک بازی جنگی و نظامی ایرانی و جدیدترین محصول از استودیو بازی سازی مسترمایند می باشد. بازی اکشن سبک علمی, تخیلی falling skies the game.

(تست شده توسط سرزمین دانلود) Dead Cells The Queen And The Sea بازی در سبک اکشن ، جنگی و به صورت دو بعدی است که توسط شرکت Motion Twin ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2018 برای کامپیوتر منتشر شده است.

بلیتس‌کریگ(حمله‌ی رعدآسا) یک بازی جنگی فوق‌العاده است، خصوصاً برای کسانی که زیاد اهل بازی‌های جنگی نیستند! از جمله بازی های معروف این استودیو در ایران می توان به هشتمین حمله 1 و هشتمین حمله 2 و سبقت و کات و سبقت سنگین اشاره کرد. Zula زولا یک بازی ایرانی فوق العاده در سبک بازی های شوتو و تیراندازی می باشد که از طراحی با کیفیت و مطلوبی برخوردار است و مخصوص بازی در کامپیوتر می باشد.

بازی Igi Commando Jungle Battle War، از بهترین بازی های جنگی اندروید و آیفون.

ماجرای طعنه زدن به فرشته حسینی برای بازی در فیلم جنگی ایرانی | واکنش خاص کارگردان دسته دختران به سوالات غیر حرفه‌ای. این گیم از دوحالت بتل رویال و کلاسیک پشتیبانی میکنه. نبرد هوایی با جنگنده های مدرن) از بهترین بازی های هواپیمای جنگی اندروید به سبک بازی های اکشن در میان کاربران گوشی های همراه هوشمند اندرویدی است.

بازی جنگی ایرانی Ace Fighter ( تک خال:

بازی » بازی استراتژی , بازی اکشن , کد ثبت 5197 : صحنه بازی در یک فرودگاه است که شما باید دنبال افراد تیم مقابل بگردید و آنها را بکشید. این بازی زیبا گیم پلی نسبتا مشابه با نحوه بازی جذاب.

از بهترین و جدید ترین بازی های جنگی و اکشن ایرانی که در سال های اخیر توانسته اند به سطح خوبی برسند میتوان به عناوینی مثل هادس ۲،کابوس دشمن، محاصره، تیزبال، یگان ویژه و ارتش.

Dead cells the queen and the sea pc game. هرچند، متاسفانه در بازی مراحلی (کمپین) برای کشور ایران ساخته. این بازی ایرانی بالغ بر ۱ میلیون بازیکن دارد.

دانلود بازی بصورت رایگان در سبک های ورزشی، اکشن، ماجرایی و استراتژیک در وبسایت ایرانی دیتا در قالب بازی کامپیوتر و بازی اندروید با خیال آسوده دانلود کنید.

بازی call of duty mobile، از بهترین بازی های جنگی گوشی. بازی اکشن سبک علمی, تخیلی falling skies the game. جزئیات نیروها خوب بود و همچنین دوبله فارسی برای سربازان و نیروی‌های بازی انجام شده بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.