الگوی شلوار راحتی گشاد زنانه

Posted on

الگوی شلوار راحتی گشاد زنانه. آموزش الگوی شلوار راسته گشاد زنانه و شلوار دوبل دار آموزش الگوی شلوار به روش سایزبندی امیدواریم مطلب آموزش دوخت شلوار راحتی تا دم پاگشاد به روش ساده برای شما عزیزان سودمند بوده باشد. تنوع زیاد شلوارهای زنانه، مانند:

ست تونیک مدل کلوش و شلوار گشاد راحتی زرشکی کد 20110
ست تونیک مدل کلوش و شلوار گشاد راحتی زرشکی کد 20110 from moher.shop

تولید شلوار جین گشاد از دهه‌های گذشته رونق داشته است و این سبک شلوار با الگوی آزاد و راحت، توانسته به سرعت در بین طرفداران جین محبوب شود. دوخت شلوارهای اداری و رسمی نسبت به شلوارهای مناسب برای مجالس و میهمانی ها تفاوت هایی دارد. آموزش الگوی شلوار راسته گشاد زنانه و شلوار دوبل دار آموزش الگوی شلوار به روش سایزبندی امیدواریم مطلب آموزش دوخت شلوار راحتی تا دم پاگشاد به روش ساده برای شما عزیزان سودمند بوده باشد.

در این مطلب آموزش تصویری دوخت شلوارک زنانه با الگو را تهیه نموده ایم تا خانم های علاقه مند با استفاده از آن شلوارک راحتی در منزل تهیه کنند.

پک تک سایز الگوهای زنانه. الگوی ساده شلوار و شلوارک راحتی. در صورت درخواست مدل سفارشی تنها کافی است اندازه های دقیق را ارسال کرده سپس الگو طراحی و برای شما ارسال می گردد.

قابل تغییر به سایر مدل ها.

مراحل رسم الگوی شلوار زنانه: برش و دوخت انواع شلوار: ابتدا پارچه را از طول دولا کنید.

کادری به عرض (یک دوم) دور باسن (یعنی نصف اندازه دور باسن) + 10 سانت برای آقایان و 4 سانت برای خانم ها و طول قد پیژامه رسم کنید.

از کانال تفریح و سرگرمی ️ full hd ️. دانلود آموزش دوخت شلوار راحتی زنانه. دوخت شلوار زنانه/ دوخت شلوار گشاد زنانه/ آموزش برش و دوخت انواع لباس و شلوار زنانهtuğba i̇şler یک کانال آموزشی است که ویدئوهای جالبی از دوخت شلوار و لباس بچه گانه منتشر کرده است.

آموزش دوخت شلوار راحتی با الگو.

من برای این شلوارک 70 سانت استفاده کردم. شلوار به نوعی پوشش گفته می‌شود که برای پوشاندن پایین‌تنه به کار می‌رود. دوخت شلوارهای اداری و رسمی نسبت به شلوارهای مناسب برای مجالس و میهمانی ها تفاوت هایی دارد.

شلوار جین کوتاه زنانه جین وست Jeanswest کد 92287505.

نقد و بررسی اجمالی الگوی شلوار گشاد | خرید الگوی شلوار گشاد مجلسی. قابل برش در تولیدات و مزون و شخصی دوزی. تنوع زیاد شلوارهای زنانه، مانند:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *