اسم های مسیحی پسرانه

Posted on

اسم های مسیحی پسرانه. اسم های مسیحی دخترانه | اسم دختر بین المللی. در این مطلب لیست اسم های دخترانه و پسرانه با ریشه عبری و با معنی و تلفظ را آماده کرده ایم و در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده ایم.

معنی اسم شهراد اسم پسر فارسی با ش دوستانتان را زیر تصویر
معنی اسم شهراد اسم پسر فارسی با ش دوستانتان را زیر تصویر from www.pinterest.com

اسامی پسرانه با حرف س. بسیاری از اسم‌ های زبان انگلیسی به دلیل بین المللی بودن و گاه ارتباطشان با مسیحیت، در میان ملل دیگر نیز استفاده می‌شوند. خاویر به معنای «روشنایی» است.

نام های پسر زیبا و اصیل عبری را مشاهده نمایید.

اسمهای پسرانه عبری + معنای نامها. آریستئوس در اساطیر یونان، پسر اپولون، او تربیت زنبور عسل را به مردم آموخت: اگر می خواهید برای اسم دخترانه نامی را انتخاب کنید که در همه کشورها رایج است می توانید به لیست زیر مراجعه کنید که توسط ما از بهترین لیست های اسامی مسیحی و بین المللی انتخاب شده.

پسران و دختران در دنیای آلمانی که در اواخر دهه 1990 متولد شده اند، نامهای اولیه ای دارند که بسیار متفاوت از نسل های پیشین و حتی کودکان یک دهه قبل است.

این اسم پسرانه ریشه فارسی داد و به معنای طرب می‌باشد. اسم پسرانه خارجی, اسم های مسیحی پسر, بهترین اسم پسر, لقب های انگلیسی خفن, اسم پسر خارجی, اسم لاتین پسرانه, لقب های انگلیسی با معنی, boy name نوشته اسم پسرانه خارجی به همراه معنی و تلفظ صحیح نام های پسرانه زیبا اولین بار در تاپ. Addie یک تنوع رایج است.

خاویر از اسامی معدودی است که با حرف «X» شروع می شود.

پدر زال، پسر نریمان سام :بهدینی از خاندان گرشاسب سامان:نام بزرگ زاده بلخ سَپْرَنگ:نام پسر سام سِپنتا:مقدس، ورجاوند اسم پسر اردشیر دوم پادشاه هخامنشی: ویکتور از اولین نام های مسیحی اروپایی است.

تنوع اسم های خارجی به قدری زیاد است که بیان همه ی آن ها در حجم این محتوا نمی گنجد و ما فقط به محبوب ترین و پرطرفدارترین اسم ها اشاره می کنیم.

این اسم که برگرفته شده از نام اولین شهید مسیحی است، ریشه در اسم “استپانوس” یونانی به معنای “تاج و حلقه گل” دارد. ویکتور هوگو نام نویسنده مشهور فرانسوی نیز هست. در بریتانیا، جیمز یک نام سلطنتی در ارتباط با خانه اسکاتلندی استوارت بوده است.

حریر ، تاری بسیار محکم، نازک، و درخشان که.

همتای ماه، نام شخصی در دوره سامانیان. 51 rows اسم پسرانه اروپایی، زیباترین نام های پسرانه اروپایی همراه با معنی را برای شما عزیز قرار داده ایم. عاقل، زیرک، درخشان و تابان:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *