اسم های ایتالیایی

Posted on

اسم های ایتالیایی. گرامر ایتالیایی را می‌توان شامل شناخت دستور زبان ایتالیایی، شناخت انواع اسم و شناخت انواع فعل دانست؛ که ما از این میان قصد داریم کاربردی‌ترین بخش‌های هرکدام را توضیح دهیم. اسامی خاص ایتالیایی همیشه با حرف اول بزرگ نوشته می شوند:

دسر ایتالیایی تیرامسو اسم رمز اندروید 13 است • دیجی‌کالا مگ
دسر ایتالیایی تیرامسو اسم رمز اندروید 13 است • دیجی‌کالا مگ from www.digikala.com

اما اگر شما هم دوست دارید معانی اسم های اسپانیایی معروف را بدانید به این مطلب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توجه کنید. معنای این اسم ایتالیایی، «استراحت» است. تمامی اسم ها حتی اگر به اشیا یا مناطق برگردند، دارای جنسیت هستند.

معمولا این پیتزا با ریحان، پنیر موتزارلا و گوجه فرنگی به تقلید از رنگ های پرچم ایتالیا تهیه می شود.

از این اسم ها می توانید برای سیو کردن اسم همسر و معشوقه خود استفاده نمایید. از سوی دیگر ، ما همچنین منشا این اسامی و معنی آنها را به شما خواهیم گفت ،. ریزیتو اسکامپی و لیمو (risotto scampi e limone) این غذای ایتالیایی شاید چندان مشهور نباشد، اما هنگام سفر به سواحل آمالفی ایتالیا حتماً باید‌ آن را تجربه کنید.

جمع بستن اسامی در زبان ایتالیایی.

همچنین آنها همیشه با حروف بزرگ نوشته می شود: بهترین جا برای امتحان‌کردن این غذای ایتالیایی خوشمزه، منطقه‌ی توسکانی، مخصوصا مرکز آن، فلورانس است. انبار رده با پیوند محلی مشابه در ویکی‌داده.

دانشجو ( زن ).… La Studentessa دانشجو ( مرد )….Lo Studente.

گویشوران این زبان که در ایتالیا، بعضی از کانتونهای کشور سوئیس که با ایتالیا مرز مشترک دارند، اتیوپی، مالت، واتیکان، سان مارینو، ونزوئلا، کرواسی، مراکش، اسلوونی، لیبی، تونس، سومالی، سومالی لند، اریتره، جزیره. گرامر ایتالیایی را می‌توان شامل شناخت دستور زبان ایتالیایی، شناخت انواع اسم و شناخت انواع فعل دانست؛ که ما از این میان قصد داریم کاربردی‌ترین بخش‌های هرکدام را توضیح دهیم. آزاد، اصيل؛ (در قديم) نجيب، شريف، صالح؛ (در قديم) ايراني؛ (اَعلام) نام زنِ….

اگر شما هم دنبال نام مناسبی برای فرزندتان هستید در اینجا انواع نامهای ایرانی، اسم های پرطرفدار، اسم های مذهبی، اسم های خارجی را برایتان فراهم نموده ایم.

یا اسم‌های رنگی مثل neri, bianchi و rossi (سیاه، سفید و قرمز) گذشته از این موارد، برای آشنایی بیشتر، در ادامه من بیست اسم خانوادگی رو که به ترتیب رایج‌ترین اسامی تو ایتالیا هستند رو براتون می‌نویسم : پیتزا مارگریتا (pizza margherita) این یک پیتزا است که در سال 1899 ایجاد شد. این سری اسامی که اغلب توصیف کننده یک شغل و یا حرفه است را میتوان با اضافه کردن essa به آخر اسم ، اسم مذکر را میتوان تبدیل به اسم مونث کرد.

غذاهای عجیب و غریب و هنر نفیس آن 125 اسم ایتالیایی با معنی که برایمان عجیب است!

کارلا (یک انسان) به یک ملیت و یا کشور اشاره دارد: روکو یک نام محبوب برای حیوانات خانگی است. در اینجا چند نمونه از اسم های مردانه و زنانه وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.