اسم ایتالیایی با معنی

Posted on

اسم ایتالیایی با معنی. لودویکا لودوویکا به معنای “مشهور در جنگ” است. در این فهرست برای شما لیست اسم های دخترانه و پسرانه با ریشه فرانسوی را قرار داده ایم.البته اشتباه در همه جا ممکن است و امکان دارد که در این لیست هم اشتباهاتی شده باشد که از دوستان و بازدید کنندگان محترم خواهش مندیم که در.

معنی اسم آرمتی اسم دختر با آ. دوستانتان را زیر تصویر
معنی اسم آرمتی اسم دختر با آ. دوستانتان را زیر تصویر from www.pinterest.es

گلی درشت و خوشبو به شکل تخم مرغ: احتمالا کوتاه شده اسم santiago می باشد. جیمیما (jemima) این نام زیبای عبری به معنی کبوتر است.

آرنالدو ، به معنی تأثیرگذار.

آدریانو ، به معنی قوی است. کالی (kali) اسم آفریقایی به معنای پرانرژی است. Ottana) یک کومونه در ایتالیا است که در استان نیورو واقع شده‌است.

“Libro” در ایتالیایی به معنای درخت است که به علت مختوم شدن به O مفرد و دارای جنسیت مذکر است ( این موضوع را در مقاله اسم در زبان ایتالیای به طور کامل شرح داده ایم).

معنای این اسم ایتالیایی، «استراحت» است. مرکب از آی به معنای ماه بعلاوه سو به معنای آب ، ماه و آب ، زیبارو ، با طراوت و درخشنده. اسامی خاص ایتالیایی همیشه با حرف اول بزرگ نوشته می شوند:

فلاویا (Flavia) این کلمه ایتالیایی به معنی بلوند یا طلایی است.

اطلاعات فوق به صورت خودکار از تارنمای ویکی‌پدیا فراخوانی و بارگذاری شده است. زیبا رویان، خوبرویان، هاله دور ماه. اسم ایتالیایی گایا به معنی “زمین” است.

به معنی مرد ارتشی است.

Anja (روسی)، anka (لهستانی)، anke / antje (niederdeutsch)، ännchen / annerl (diminutive)، annette. آخرین (به معنی فضل) غالب است و همچنین در بسیاری از اصطلاحات ژرمنی و قرض گرفته شده است: Addie یک تنوع رایج است 2.

نام گیاهی با ریشه های ضخیم و دارای نشاسته بسیار:

کامیلا کامیلا نام فوق‌العاده‌ای است که به معنای «خادم مذهبی جوان» است. Adali یک تنوع رایج است 3. اسم مهدیس با معنی شبیه به ماه رو چیجوری میشه به ایتالیایی گفت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *