آموزش دوخت شلوار زنانه بدون الگو

Posted on

آموزش دوخت شلوار زنانه بدون الگو. اموزش دوخت دامن شلواری جیب دار بدون الگو، آموزش خیاطی جلسه نهصد یازدهم. آموزش انواع سرهمی در این بخش انواع مدل های سرهمی را همراه با رسم الگو آموزش میدهیم.

شلوار بدون الگو
شلوار بدون الگو from www.aparat.com

شلوار یک پوشاک برای پایین تنه است که دارای انواع مختل و با جنس های مختلف می باشد. آموزش دوخت شلوار زنانه همراه الگو با ما همراه باشید. تا اینجا خیلی ساده توانستیم الگوی جلوی.

در این مقاله آموزش دوخت شلوار راحتی زنانه نخی را شرح می دهیم.

ابتدا پارچه را از طول دولا کنید. با رسم این الگو می توانید به راحتی یک شلوار خانگی برای خودتان بدوزید. دوخت شلوار بدون الگو و با استفاد ه از مولاژ.

روش اول دوخت شلوار بدون الگو.

روی خط کمر از نقطه 6 یک سانتی متر به سمت نقطه 1 رفته و نقطه جدید به اسم نقطه a مشخص میکنیم بعدا از نقطه a یک چهارم دورکمر منهای 1 سانتیمتر بلاوه 2 الی 3 سانتی متر فضای که برای پنس در نظر گرفتید جلو برید. آموزش دوخت شلوار راحتی زنانه و دخترانه بدون الگو دوخت شورت آموزشی کودک به همراه الگوی ساده دوخت لباس عروسک و باربی در سایزهای مختلف و طرح های متنوع و زیبا دوخت بلوز ساده دخترانه و زنانه بدون الگو و با آموزش راحت اموزش دوخت یک مدل دامن زیبا بدون الگو، آموزش خیاطی جلسه هزار هفتاد و پنجم.

1.7 هزار بازدید 10 ماه پیش.

آموزش دوخت شلوار راحتی با الگو. الگوی شلوار راسته,شلوار اسلش مردانه,الگوی شلوار راحتی زنانه,مدل کت و شلوار زنانه ۹۸,شیک,دخترانه,ترکیه,مجلسی شلوار راحتی دخترانه. آموزش دوخت شلوار راحتی بدون الگو، آموزش خیاطی جلسه هفتادو سوم shah_banoo 21.7 هزار بازدید 2 سال پیش

و بدوزین و از هنر خیاطی لذت ببرین.

برای آموزش رسم الگوی جلوی شلوار زنانه به اندازه قد شلوار راسته مجلسی که می خواهیم از سمت چپ خطی عمود رسم می کنیم که خط پهلو نامیده می شود. معمولا فقط شلوار راحتی و منزلی بدون الگو دوخت می شود.دوخت شلوار قلق های زیادی دارد اما در. دانلود مجموعه کتب آموزش دوخت پیراهن مجلسی و ماکسی.

همانگونه ویدئوی آموزشی طرز دوخت این بلوز را در بالا می بینید، بهتر است برای دوخت این بلوز از پارچه کشی استفاده نمایید.

آموزش کت و سارافون شیک زنانه. سپس از نقطه ی f خطی عمود به سمت بالا و پایین. آموزش دوخت مانتو و تاپ بدون الگو.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *