آقای حکایتی فوت کرد

Posted on

آقای حکایتی فوت کرد. زیر گنبد کبود یا آقای حکایتی، نام برنامه‌ای مخصوص کودکان محصول دههٔ ۱۳۶۰ خورشیدی; وی درباره سرنوشت بازیگران کار گفت:

کرونا «بشیر کورلئونه» را متوقف کرد/ مرور شاهنامه با آقای
کرونا «بشیر کورلئونه» را متوقف کرد/ مرور شاهنامه با آقای from www.cinemapress.ir

در سال 1368 و سال 1374 مجموعه 13 و 14 قسمتی به نویسندگی مرضیه برومند کلید خورد. آقای حکایتی کیست؟ بهرام شاه‌ محمدلو که در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص دهه ۶۰ و ۷۰ به آقای حکایتی معروف است، متولد ۲۵ آذر سال ۱۳۲۹، فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی دانشکده هنرهای زیبا (در سال ۱۳۵۲) ، کارگردان، تهیه. حساسیت کار کودک هم به عنوان سومین دلیل، حکایت از این دارد که آقای حکایتی تا چه اندازه به رشته تخصصی خودش متعهد است و این مقوله را با چه دقت و وسواسی دنبال می‌کند.

بازیگر نقش آقای حکایتی درباره سرنوشت بازیگران کار گفت:

ستاره بود بالا شکوفه بود پایین قصه ی ما تموم شد قصه ی ما بود همین. این خاطره جالب شاید یکی از دلایلی باشد که نشان میدهد چرا ژاپن درحال پشت سرگذاشتن همه قدرت‌های صنعتی در دنیا. یکشنبه, 15 ارديبهشت 1398 10:43.

اما دیگر اسمی از آقای حکایتی و کتاب قصه هایش به میان نمی آمد.

بازیگر نقش آقای حکایتی درباره سرنوشت بازیگران کار گفت: حساسیت کار کودک هم به عنوان سومین دلیل، حکایت از این دارد که آقای حکایتی تا چه اندازه به رشته تخصصی خودش متعهد است و این مقوله را با چه دقت و وسواسی دنبال می‌کند. آقای حکایتی اسم قصه گوی ماست.

آقای حکایتی کیست؟ بهرام شاه‌ محمدلو که در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص دهه ۶۰ و ۷۰ به آقای حکایتی معروف است، متولد ۲۵ آذر سال ۱۳۲۹، فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی دانشکده هنرهای زیبا (در سال ۱۳۵۲) ، کارگردان، تهیه.

بعد از نوروز 75 که آخرین سری «زیر گنبد کبود» در 13 روز تعطیلات پخش شد، ناگهان یک مرتبه ناپدید شدند و دیگر هیچ وقت هیچ خبری ازشان نشد. زیر گنبد کبود (آقای حکایتی)، شبکه ۱، ۱۳۶۶ و ۱۳۶۸ و ۱۳۷۴ (تهیه‌کننده و کارگردان) عبور از غبار، کارگردان پوران درخشنده، فیلم سینمایی، ۱۳۶۷ پایین اومدیم آب بود رفتیم بالا آسمون

زیر گنبد کبود شهر خوب قصه هاست.

بهرام شاه محمدلو متولد 25 آذر 1329 در تهران، کارگردان و بازیگر است. در این برنامه بهرام شاه‌محمدلو در نقش آقای حکایتی به ایفای نقش می‌پرداخت. چندی پیش در یکی از جلسات یکی از اعضا خاطره جالبی از سفرش به ژاپن نقل کرد.

زیر گنبد کبود یا آقای حکایتی، نام برنامه‌ای مخصوص کودکان محصول دههٔ ۱۳۶۰ خورشیدی;

آقای حکایتی بهرام شاه محمد لو لیلی رشیدی ای قصه بهرام شاه‌محمدلو ، بازیگر و کارگردان، پس از حضور در جشن رونمایی شخصیت‌های «آی قصه» حس ویژه‌‏ای را کشف کرده است که در میان کودکان حاضر در جشن. مهرداد ابروان فوت کرد، یکیشون در کانادا استاد دانشگاه است و برخی هم در حال فعالیت هستند. بیوگرافی آقای حکایتی و همسرش+ عکس

Leave a Reply

Your email address will not be published.