آقای حکایتی درگذشت

Posted on

آقای حکایتی درگذشت. زندگی بر وفق مراد است تا وقتی که عده. زیر گنبد کبود یا آقای حکایتی نام مجموعه تلویزیونی مخصوص کودکان بود که در دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی از تلویزیون پخش می‌شد.

درگذشت مهرداد ابروان بازیگر زیر گنبد کبود آقای حکایتی 3
درگذشت مهرداد ابروان بازیگر زیر گنبد کبود آقای حکایتی 3 from iriff.ir

با تراشیدن موهایم بچه‌ها از من ترسیدند! بهرام شاه‌محمدلو یا همان آقای حکایتی که در دهه ۶۰ با برنامه تلویزیونی «زیر گنبد کبود» و قصه‌ها و روایت‌های نابش، بچه‌ها را پای جعبه جادویی میخکوب می‌کرد معتقد است. من از لحظه ای که ایده به ذهنم آمد با همه شخصیت ها از جمله آقای حکایتی جلو آمدم و زندگی کردم.

آخرین خبر/ این قصه‌ها ممکن است برای گروه‌های سنی کودکان مناسب نباشد.

زیر گنبد کبود شهر خوب قصه هاست. تفاوت «آقای حکایتی» و «برنده‌باش» چیست؟. بهرام شاه‌محمدلو یا همان آقای حکایتی که در دهه ۶۰ با برنامه تلویزیونی «زیر گنبد کبود» و قصه‌ها و روایت‌های نابش، بچه‌ها را پای جعبه جادویی میخکوب می‌کرد معتقد است.

پایین اومدیم آب بود رفتیم بالا آسمون

زیر گنبد کبود یا آقای حکایتی نام مجموعه تلویزیونی مخصوص کودکان بود که در دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی از تلویزیون پخش می‌شد. آقای حکایتی اسم قصه گوی ماست. آقای حکایتی اسم قصه گوی ماست زیر گنبد کبود شهر خوب قصه هاست زیر گنبد کبود شهر خوب قصه هاست.

من از لحظه ای که ایده به ذهنم آمد با همه شخصیت ها از جمله آقای حکایتی جلو آمدم و زندگی کردم.

شاه محمدلو با اشاره به تعریف کاراکتر آقای حکایتی در ذهن خود عنوان کرد: شب گذشته برنامه خندوانه میزبان بهرام شاه محمدلو کارگردان و بازیگر بود. زیر گنبد کبود شهر خوب قصه هاست.

قصه ی ما بود همین.

یکی از نکات ویژه برنامه «آقای حکایتی» موسیقی تیتراژ ابتدایی و انتهایی آن است. با تراشیدن موهایم بچه‌ها از من ترسیدند! چندی پیش در یکی از جلسات یکی از اعضا خاطره جالبی از سفرش به ژاپن نقل کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه «همشهری» در ادامه نوشت:

شاه محمدلو سپس با اشاره به تعریف کاراکتر آقای حکایتی در ذهن خود توضیح داد: واکنش آقای حکایتی به درگذشت مهرداد ابروان زیرگنبد کبود بهرام شاه محمدلو متولد 25 آذر 1329 در تهران، کارگردان و بازیگر است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *